12 modnych fryzur dla mężczyzny

12 modnych fryzur dla mężczyzny

Opublikowany

Jakie fryzury męskie są modne w 2015 roku? Według naszych obserwacji wciąż hitem są fryzury stylizowane na lata 40. w klimacie Jamesa Deana. Podgolone boki, zaczesana do tyłu długa grzywka albo krótkie fryzury w sportowym stylu – takie fryzury będą dominować na męskich głowach.

Dawno byłeś u fryzjera? Tym lepiej, masz szansę na stworzenie modnej fryzury! Zapomnij o jeżykach i popularnych fryzurach z pozostawionym pasem dłuższych włosów na środku. Teraz prawdziwy mężczyzna musi mieć włosy i to bez dwóch zdań.

W tym sezonie najmodniejsze są włosy półdługie – krótsze po bokach i z tyłu głowy, a dłuższe na górze. Dobrze jeśli włosy na czubku głowy będą mieć od 5 do 10 cm, wtedy możemy szaleć z ich stylizacją i układać je w zależności od naszego nastroju i okazji. Półdługie włosy pasują zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Jak więc stylizować takie włosy?

Niepokorny łobuziak

Półdługie włosy dają wiele możliwości. Dla „niepokornych łobuziaków”, lubiących podkreślać własną osobowość proponujemy fryzurę w rock’n'rollowym stylu. Jak ją wykonać? To bardzo proste. Na umyte i wysuszone włosy nałóż matową pastę do włosów Sublime Structure Matt Clay z linii TAB>U, włoskiej marki SENS.US. Niewielką ilość produktu rozetrzyj na dłoni, rozprowadź równomiernie na suchych włosach, a następnie wymodeluj fryzurę. Sublime Structure Matt Clay idealnie nadaje się do konstruowania i definiowania extra matowych, dzikich oraz nowoczesnych stylizacji. Warto dodać, że jest to także look wręcz stworzony dla wszystkich miłośników sportów ekstremalnych.Wszystko się wokół niego kręci

Kobiety szaleją za facetami w kręconych włosach. Wystarczy, że podgolisz boki i tył głowy, a w loki z górnej części fryzury wetrzesz odrobinę kosmetyku podkreślającego skręt włosów i efekt gotowy! Do wykonania tej fryzury będziesz potrzebować Perfect Curl Fluid z linii TAB>U, włoskiej marki SENS.US. Fluid dyscyplinujący idealnie nadaje się do definiowania włosów falowanych i kręconych. Nawilża i ułatwia skręt dzięki kopolimerom, zawartości masła kakaowego oraz ekstraktów z tarczycy alpejskiej i nasion słonecznika. Jak go używać? Nałóż niewielką ilość produktu na dłoń, rozprowadź go równomiernie na wilgotnych włosach, a następnie przystąp do suszenia lub pozostaw włosy do wyschnięcia.

Niezły kokucik

Wielbiciele krótkich cięć mogą teraz postawić na dłuższy tzn. „czubek”. Jeśli twoje włosy będą dość długie, ok. 4-5 cm będziesz mógł układać je na wiele sposobów. W tym przypadku należy zastosować produkt o większej mocy utrwalenia, tak aby nasza fryzura, bez względu na to co robimy, pozostawała w idealnym stanie. Do tego celu użyj Dynamic Distruction Matt Paste z linii TAB>U, włoskiej marki SENS.US. Matowa pasta nada mocne i długotrwałe utrwalenie każdej fryzurze. Przeznaczona jest do tworzenia stylizacji wzburzonych. Idealna również do uzyskania efektu look hard. Niewielką ilość produktu należy nałożyć na dłoń, a następnie rozprowadzić na suchych włosach, rozdzielając pasma palcami.