4 różne oblicza kobiecego piękna, czyli nowa kolekcja Wonderland od marki SENS.US

4 różne oblicza kobiecego piękna, czyli nowa kolekcja Wonderland od marki SENS.US

Opublikowany

Kolekcja wiosna/lato 2015 pt. Wonderland jest debiutem nowego dyrektora artystycznego marki SENS.US – Luigi Martini. Została zaprezentowana 12 kwietnia w Sansepolcro, w nowej akademii marki SENS.US Global Fashion Academy. Wondeland jest niezwykłą podróżą do świata cudów w poszukiwaniu kobiet o wielu twarzach. Poprzez kolekcję stylista chciał oddać hołd nowoczesnym kobietom, które mają odwagę wyrażać swoją indywidualną osobowość. W kolekcji odnajdziemy 4 różne kobiety i ich 4 róże oblicza kobiecego piękna. Poznajcie je bliżej.

Miejska wojowniczka

To kobieta o podwójnej osobowości. Z jednej strony charakteryzuje się silną osobowości, z drugiej zaś potrafi być niepoprawnie romantyczna. Kobieta ta jest androgeniczna, zawiera w sobie jednocześnie niezależność, jak i pierwiastek opiekuńczości, agresywność i łagodność, stanowczość i uległość, racjonalność oraz uczuciowość. Nosi proste i minimalistyczne ubrania w ponadczasowych metalicznych odcieniach. Jej styl idealnie określił niemiecki projektant mody - Philipp Plein w swojej kolekcji na wiosnę/lato 2015.

Włosy miejskiej wojowniczki charakteryzują się geometrią i zdecydowanymi cięciami. Taka fryzura musi mieć grzywkę. Tutaj dominują chłodne odcienie brązu, popielaty blond, a nawet odcienie szarości. Charakteru całości dodają efektowne kolorowe pasma, które są spójne z ogólnym wizerunkiem kobiety.Modna artystka


Określa kobietę szczęśliwą i optymistyczną, przez co nieco naiwną. Żyje ona w swoim świecie fantazji i iluzji. Na rzeczywistość spogląda nieco z lekkim przymrożeniem oka. Taka kobieta jest również silna i zdeterminowana do osiągania swoich zamierzonych planów i marzeń. Wyróżnia się neonowymi ustami i hiper kolorowymi cieniami na oczach. Nosi ubrania z nadrukami w stylu popowych lat 90., duże topy, spódnice z wysokim stanem i swetry oversize. Słodki pudrowy róż, szereg dodatków, prawdziwe królestwo kolorów i nadruków, kokardki, groszki, cekiny, wstążki i falbanki – kobieta ta zdecydowanie przypomina ukochaną z dzieciństwa lalkę Barbie. Idealnie zobrazował ją Jeremy Scott w kolekcji wiosna/lato 2015 dla marki Mosichino.

Jej włosy przyjmują czystą, zdecydowaną formę, która nieco nawiązuje do fryzury w stylu Manga. Objętość przeniesiona jest tutaj do przodu, a samą fryzurę podkreśla długa grzywa. Dominują tutaj pastelowe, ale nasycone kolory w odcieniach moreli, srebra, turkusu czy bzu.