Naturalny botoks dla Twoich włosów!

Naturalny botoks dla Twoich włosów!

Opublikowany

Zastanawiałaś się kiedyś w czym tkwi tajemnica pięknych i zdrowych włosów? Otóż odpowiedź jest bardzo prosta. Bez wątpienia jest to zasługa profesjonalnych kosmetyków do włosów. Każda z nas ma inne włosy i w związku z tym powinna używać innych kosmetyków do ich pielęgnacji. Jest jednak coś co łączy wszystkie kobiety – chęć posiadania pięknych i zdrowych włosów. Naprzeciw oczekiwaniom tym wszystkim kobietom wychodzi marka SENS.US, która stworzyła luksusowy program Illumyna Reconstruction do odbudowy i natychmiastowego liftingu każdego typu włosów.

Codziennie nasze włosy narażone są na działanie wielu agresywnych czynników, które osłabiają ich wewnętrzną oraz zewnętrzną strukturę, przez co stają się matowe, kruche i łamliwe. Do głównych przyczyny ich osłabienia zaliczamy: nieodpowiednie lub zbyt agresywne zabiegi chemiczne, sposób odżywiania, promienie słoneczne, sól, smog oraz hormony. Aby temu przeciwdziałać laboratorium badawcze marki SENS.US opracowało nowy dwufazowy program pielęgnacyjny do ODBUDOWY i NATYCHMIASTOWEGO LIFTINGU włosów - Illumyna Reconstruction (skrót RE_NEW).

Nowa linia pielęgnacyjna Illumyna Reconstruction to innowacyjny, luksusowy program pielęgnacyjny dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego typu włosów. Dzięki swoim naturalnym, cennym, aktywnym składnikom takim jak keratyna pochodzenia roślinnego, kolagen i kwas hialuronowy Illumyna RE_NEW oddziałuje na różne poziomy włókna włosowego, dlatego skutecznie przywraca każdemu rodzajowi włosów ich witalność, blask i elastyczność.

Profesjonalny program pielęgnacyjny Illumyna Reconstruction, który można wykonać tylko w salonie fryzjerskim zapewnia widoczny efekt przemiany włosów, dodatkowo luksusowa konsystencja oraz przyjemność stosowania sprawia, że Illumyna Reconstruction to wyjątkowe doznanie.

W skład nowej linii wchodzi 7 wyjątkowych produktów:

CLARIFYING_SHAMPOO - Szampon do głębokiego oczyszczania. Pomaga usunąć chlor, zanieczyszczenia, pozostałości produktów do stylizacji lub szkodliwe minerały, a także zwiększa siłę i wewnętrzną odporność włosów. Nie zawiera SLS/SLES.NUTRITIVE_SHAMPOO - Szampon nawilżający i odżywczy. Delikatnie oczyszcza włosy nadając im jedwabistości i połysku. Nie zawiera SLS/SLES.KERATIN_DEEP_FILLER - Głęboko odbudowujący filler na bazie roślinnej keratyny, kolagenu i protein jedwabiu. Wzmacnia i odbudowuje strukturę włosów. Dzięki nowemu składowi, który bazuje głównie na roślinnej keratynie, kolagenie i proteinach jedwabiu produkt przywraca włosom objętość, a sama struktura włosów staje się grubsza i silniejsza.