„Jesteś” - oryginalna kampania promocyjna marki SENS.US
„Jesteś” - oryginalna kampania promocyjna marki SENS.US

„Jesteś” - oryginalna kampania promocyjna marki SENS.US

Opublikowany

Startuje wizerunkowa kampania kosmetyków SENS.US pod głównym hasłem „Jesteś”, zachęcająca kobiety do odkrywania i ujawnienia swojej autentycznej, naturalnej osobowości.

Wymyślona przez dział marketingu firmy SENS.US, wyłącznego dystrybutora włoskich kosmetyków do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów, kampania ukazuje 6 różnych typów kobiet, o różnej urodzie i strukturze włosów, z których każda jest inna, ponieważ każda jest sobą. Zamysłem tej kampanii jest przedstawienie 6 oddzielnych serii pielęgnacyjnych z linii Illumyna, do różnych rodzajów włosów: suchych; kręconych; puszących się i niezdyscyplinowanych; cienkich i bez życia; farbowanych oraz do codziennego użytku.

Poprzez kampanię „Jesteś” chcemy pokazać kobietom, że mają możliwość odkrywania kosmetyków dobranych do ich indywidualnych potrzeb, a nie tak jak to zazwyczaj bywa, kosmetyków, do których kobiety muszą się dostosować. Chcemy, aby kobiety utożsamiały się z naszymi produktami, dlatego wymyśliliśmy 6 różnych haseł promocyjnych, które łączy jedno słowo „Jesteś”. Zależy nam, aby kobiety po tej akcji promocyjnej bez problemu potrafiły odpowiadać na pytanie – A Ty jaka jesteś? - wyjaśnia Paulina Baer, specjalista ds. marketingu i PR marki SENS.US.

Kampania promocyjna „Jesteś” potrwa 6 tygodni. Obejmuje działania w prasie branżowej oraz w serwisach społecznościowych, głównie na Facebooku, Instagramie i Twitterze. Kluczowym celem kampanii jest nawiązanie dialogu między marką SENS.US a Konsumentem.

Wraz z każdym nowym tygodniem na fanpage'u marki SENS.US Polska będzie poruszany nowy temat związany z daną serią pielęgnacyjną. Dodatkowo aktywacją wspierającą kampanię będzie konkurs na Instagramie. Przy pomocy hashtagów #jestemsobą #jestemsensus zbudowana zostanie społeczność kobiet ukazujących nam to jakie są. 

Chcemy zachęcić kobiety do ujawniania swoich pasji, zainteresowań,  emocji i miłości do życia. Pragniemy poznać kobiety takie, jakie są naprawdę. Kobiety często budują wokół siebie wirtualną opowieść o sobie samych. Rzeczywistość jednak wygląda inaczej. My chcemy przekonać je do ujawnienia swojej autentycznej, naturalnej osobowości. W końcu każda kobieta jest fascynująca - dodaje Paulina Baer, specjalista ds. marketingu i PR marki SENS.US.

Akcja rusza 1 lutego br. i potrwa do połowy marca. Za koncepcję kreatywną, copywriting, PR kampanii odpowiada Paulina Baer, oprawę graficzną przygotował Marcin Antonowicz z działu marketingu firmy SENS.US Polska.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

jestes-niepowtarzalna-fb-wpis.png

grafika | 545 KB

Pobierz
reklama_prasowa.png

grafika | 305 KB

Pobierz
_Jeste___-_oryginalna_kampania_promocyjna_marki_SENS.US.doc

doc | 14,5 KB

Pobierz
zdj_cie_g__wne.png

grafika | 2,28 MB

Pobierz
jestes-wyjatkowa-wpis.png

grafika | 581 KB

Pobierz
_Jeste___-_oryginalna_kampania_promocyjna_marki_SENS.US.pdf

pdf | 81,6 KB

Pobierz
jestes-niezwykla-fb.png

grafika | 410 KB

Pobierz

Cherry bombre, czyli najmodniejsza koloryzacja na wiosnę

Zbliża się wiosna, a Ty masz ochotę zmienić coś w swoim wyglądzie? Zacznij od koloru włosów! Po pastelowych odcieniach dedykowanych głównie blondynkom czas na koloryzację przeznaczoną dla brunetek i szatynek. O czym mowa? Oczywiście o oszałamiającym cherry bombre!