Esencja wolności

Esencja wolności

Opublikowany

Piękno brzozy, jej elegancja, jej wytrzymałość, jej właściwości, energia roślin, kwiatów i ziemi – to wszystko znajdziemy w produktach z linii Illumyna Scalp Care, której sprzedasz rusza 14 lipca. Nowa linia produktów marki SENS.US jest odpowiedzią na cztery najczęstsze problemy ze skórą głowy tj. podrażnienie i uczulenia, nadmierne wytwarzanie sebum lub przesuszenie, łupież oraz łysienie.

Często mamy problemy z włosami, bądź skórą głowy, które sprawiają, że nękają nas trudności z pielęgnacją krótkiej fryzury, a także wyglądem długich włosów. Kiedy włosy i skóra głowy są w dobrej kondycji, wyglądamy o wiele lepiej, a nasze włosy nie są dla nas kłopotliwe i dużo łatwiej na co dzień je pielęgnować. Problemów z włosami jest wiele i bywają dość złożone, ale możemy wyszczególnić cztery najbardziej znane:

1. Łupież

Łupież jest schorzeniem szczególnie dokuczliwym głównie ze względu na swoje objawy. W obecnych czasach uznawany jest za chorobę powszechnie występującą. Często spotykamy się z pytaniem, jakie są przyczyny łupieżu? To wynik zaburzenia równowagi w mechanizmie odnowy komórkowej. Możemy wyróżnić dwa rodzaje łupieżu: „suchy”, w przypadku skóry normalnej lub suchej, oraz „tłusty”, w przypadku występowania sebum lub przetłuszczania. Są to zaburzenia, które można skutecznie leczyć. W linii Illumyna Scalp Care znajdziemy szampon oczyszczający Cleanser Dandruff Control o delikatnym działaniu, do wszystkich rodzajów łupieżu.

2. Tłuste lub przetłuszczające się włosy

Niezależnie od tego, czy są oznaką choroby czy problemem kosmetycznym, włosy przetłuszczające się to utrapienie, którego trudno się pozbyć. Jakie są więc przyczyny nadmiernego wydzielania sebum i przetłuszczania? Problemy te powstają na skutek zaburzenia równowagi gruczołów łojowych i/lub gruczołów potowych. Nadmierne wydzielanie sebum i potu musi nieuchronnie prowadzić do zmiany poziomu pH, co z kolei sprzyja rozwojowi flory bakteryjnej. Do zwalczenia tego problemu powstała seria Sebum Control, w skład której wchodzi glinka lecznicza oraz szampon oczyszczający.

3. Wrażliwa skóra głowy

Zaczerwienienie, przesuszanie, swędzenie, bolesność i napięcie skóry głowy - to typowe problemy wrażliwej skóry.  Te symptomy są często wywoływane nagromadzeniem toksyn oraz zaburzeniami poziomu pH. Można im skutecznie zaradzić stosując serię Sensitive Control, w skład której wchodzi szampon łagodzący o delikatnym działaniu myjącym oraz tonik.

4. Nadmierne wypadanie włosów

Nadmierne wypadanie włosów to problem, który dotyka prawie każdego z nas. Często mówi się o wypadaniu włosów i środkach zapobiegających temu problemowi. Jaka jest propozycja SENS.US Illumyna Scalp Care? Zabieg energetyzujący jest odpowiedzią na rozmaite przypadki łysienia, które mogą mieć różne podłoże i przebieg, a także często występują obok innych problemów. W przypadku leczenia łysienia kwestią zasadniczą jest przywrócenie zdrowego stanu skóry głowy, co z kolei przełoży się na wzmocnienie cebulek i macierzy włosa. W czym może pomóc specjalnie opracowana seria do włosów z tendencją do wypadania – Energizer. W skład tej serii wchodzi szampon odżywczy o delikatnym działaniu myjącym oraz lotion regenerujący.

Nie da się ukryć, że linia Illumyna Scalp Care to niezawodny miks natury i technologii, to naturalna esencja wolności dla Twoich włosów.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

sensus-illumyna-scalp-care-prepost.jpg

grafika | 126 KB

Pobierz
Esencja_wolno_ci.doc

doc | 12 KB

Pobierz
sensus-illumyna-scalp-care-dandruff.jpg

grafika | 157 KB

Pobierz
sensus-illumyna-scalp-care-sebum.jpg

grafika | 142 KB

Pobierz
sensus-illumyna-scalp-care-sensitive.jpg

grafika | 176 KB

Pobierz
sensus-illumyna-scalp-care-energizer.jpg

grafika | 189 KB

Pobierz
sensus-logo.jpg

grafika | 151 KB

Pobierz
sc-premiera-cover.png

grafika | 746 KB

Pobierz
bg.jpg

grafika | 949 KB

Pobierz

5 kroków jak zadbać o włosy po lecie

Nie możesz poradzić sobie z fryzurą, promienie słoneczne i woda sprawiły, że Twoje włosy stały się  przesuszone, kruche i wyblakłe? Sprawdź, co możesz zrobić, aby przywrócić włosom kondycję i blask po wakacjach.