Nowość od TAB>U – mały, ale wariat!

Nowość od TAB>U – mały, ale wariat!

Opublikowany

Do rodziny włoskich, profesjonalnych produktów do stylizacji włosów z linii TAB>U dołączył niesłychanie poręczny produkt. Sprawdźcie naszą nowość.

Kilka słów o linia TAB>U, włoskiej marki SENS.US.

Linia TAB>U to profesjonalne produkty do codziennej stylizacji włosów, które ułatwiają ułożenie i wykonanie fryzury. Utrwalają, zapewniają teksturę oraz połysk, jednocześnie chronią i pielęgnują włosy. Dzięki nim możemy być pewni, że uda nam się osiągnąć zamierzony przez nas efekt, jednocześnie nie szkodząc naszym włosom.

Nowość na rynku!

Dziś chcemy przedstawić najlepszego przyjaciela każdej kobiety, który gwarantujemy, że zmieści się do każdej torebki, a nawet uratuje nas z opresji. Mówią o nim, że jest niezawodny i zawsze gotowy do działania. O kim mowa? O Hard Lock Spray mini!

Hard Lock Spray mini to mocno utrwalający lakier o satynowym wykończeniu o pojemności 100 ml. Zwiększa objętość i łatwo usuwa się podczas szczotkowania. Utrwala każdą fryzurę w niewidoczny sposób, a do tego jest bardzo poręczny. Jest idealny do codziennego stosowania i nie zastąpione w czasie podróży. Do kupienia w wyjątkowych salonach fryzjerskich za 18 zł.

Uwolnij to, co w Tobie drzemie, ujawnij swój styl, pokaż kim naprawdę jesteś. Po prostu przełam TAB>U i ukaż swoje prawdziwe oblicze.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

stylizacja.jpg

grafika | 1,42 MB

Pobierz
hardlock-mini.jpg

grafika | 181 KB

Pobierz
Nowo___od_TABU.doc

doc | 12,5 KB

Pobierz

Wypadanie włosów jesienią. Jak temu zapobiec?

Okres jesienny to czas deszczowych, chłodnych dni. To również trudny moment dla naszych włosów, które są osłabione, przez co zaczynają nadmiernie wypadać. Jak więc dbać o włosy, aby włos nie spadł nam z głowy?