Przełam TAB>U, czyli sposób na idealne Walentynki

temu

Chcesz oczarować swojego mężczyznę? A może zawrócić komuś w głowie? Stoisz przed dylematem wymyślenia scenariusza na idealną randkę? Chcesz, aby te Walentynki były niezapomniane? Kieruj się naszymi zasadami, a na pewno przełamiesz TAB>U i nie będzie to wasza ostatnia randka. Sprawdź również kilka propozycji fryzur, które staną się idealnym uzupełnieniem Walentynkowej kreacji.
Nowość od TAB>U – mały, ale wariat!

temu

Do rodziny włoskich, profesjonalnych produktów do stylizacji włosów z linii TAB>U dołączył niesłychanie poręczny produkt. Sprawdźcie naszą nowość.
Jak przygotować lśniący kucyk?

temu

Kucyk to bardzo popularna fryzura, którą wykonujemy niemal intuicyjnie. Sprawdza się, gdy nie mamy czasu, kiedy wychodzimy na siłownię lub wtedy, gdy stajemy rano i idziemy szykować się do wyjścia. Jak więc z tak prostego i praktycznego uczesania zrobić niesamowitą fryzurę do wyjścia?
Genialnie proste włosy

temu

Kobiety uwielbiają mieć długie, piękne, lśniące i proste włosy. Jednak uzyskać taki efekt nie jest już tak prosto. Do prostowania włosów należy zastosować nie tylko specjalny sprzęt, ale i odpowiednie kosmetyki. Dodatkowo, warto trzymać się kilku sprawdzonych rad, które znacznie ułatwią prostowanie włosów.